Hakkımızda

KAMU YEREL EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

MİSYONUMUZ;

Valilik, İl Özel İdaresi ve Belediyelerden oluşan Mahalli İdareler yerel yönetimler, Türk Bürokrasisindeki gelişen, değişen ve tüm yenilikleri eğitimlerle desteklemek karşılaştıkları sorunlara çözümler getirmektir.

Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İl Özel İdare ve Belediyelerin birim müdürleri ve personellerineyönelik olarak düzenledigimiz , Hizmet İçi, Yurtdışı ve Yurt içi Eğitim Seminerleridir. Bu seminerlerde, Ulusal ve Bölgesel çapta düzenlenecek ve Eğitimlerimizi yerel yönetimler konusunda uzman hocalarımız verecektir.

Kamu yerel eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yanında tarafımızdan hizmet verilen kişi ve kurumların talepleri de göz önüne alarak sahip olduğumuz tecrübe ile yayıncılık faaliyetinde bulunma düşüncesini somutlaştırmak ve doğru bilginin paylaşılması adına harekete geçilerek kamu idarelerinin tamamına yakınını ilgilendiren ve kamuoyu gündeminde olan bir konu tercih edilerek Kayed’in ilk yayını İşyeri ceza imar sorular üçkeni ilgilenenlerin istifadesine sunulmuştur. KAYED ve  Kamu Yerel Eğitim ve Danışmanlık  olarak 2007 yılından bu yana gerek kamu idareleri gerekse özel hukuk tüzel kişileri ile gerçek kişilere yönelik güncel mevzuat ve iyi uygulama örnekleri başta olmak üzere pek çok konuda yüzlerce eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri verilmiş, binlerce kamu görevlisi ile özel sektör çalışanına ulaşılarak bilgilendirmenin yanında yaşanan sorunların çözümüne katkı sunulmuş ve olası risklerin önlenmesi hususunda önerilerde bulunulmuştur.

Kamu Yerel Eğitim olarak önümüzdeki dönemde de eğitim, seminer ve danışmanlık faaliyetlerinin yanında güçlü bir yayıncılık yaparak sahip olunan bilgi birikiminin uzman eğitimci ve danışmanlar kanalıyla ihtiyaç duyulanlara aktarılması amaçlanmaktadır

Ana gayemiz hizmet, kalite, güven, eğitim ve hoşgörüdür.

VİZYONUMUZ;

Misyonumuzu en iyi şekilde gerçekleştirmektir. Mahalli İdarelerde vermiş olduğumuz hizmetleri sunarken, hizmet verdiğimiz yönetimlerin takdirlerini kazanmak, vereceğimiz eğitim, bilgi ile ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkmasına katkıda bulunacak öncü ve lider bir sivil toplum kuruluşu olmaktır.

NELER YAPIYORUZ;

 1. Kamuya yönelik değişen mevzuatlar ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Mali ve Hukuki Alanlarda danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
 2. Mevzuatlar, insan kaynakları, kişisel ve yönetsel gelişim alanlarında Hizmet İçi Eğitimler veriyoruz.
 3. Danışmanlık ve eğitimlerimizin organizasyonundan tamamlanmasına kadar olan tüm süreçleri her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla planlıyor ve tüm operasyonunu yürütüyoruz.
 4. Eğitimlerimizi kurum içinde yaptığımız gibi; sadece teoriden bahseden, pratik uygulamaları kapsamayan, kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılamayan, sıkıcı, monolog, ülke şartlarını göz önünde bulundurmayan içerikler yerine; özgün, sadece teorik değil aynı zamanda pratik uygulamalara da yönelik, ihtiyaçlara cevap verebilen, eğlenceli, interaktif, ülke gerçeğini göz ardı etmeyen tarzda hazırlanmış, değişimlerin gözlemlenebildiği ve ihtiyaca yönelik genel katılıma açık Seminer Programları düzenleyerek de gerçekleştiriyoruz.
 5. Kurum ve kuruluşlarımızın Avrupa Birliği ve dünya standartlarına uyum sağlamaları, yurt dışındaki kurum, kuruluş, sektör ve belediyelerin çalışmalarını yakından takip etmeleri ve yerinde görebilmeleri için Yurtdışı Tetkik Geziler ve Seminerler düzenliyor, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı organizasyonundan tamamlanmasına kadar olan tüm süreçleri mevzuatların öngördüğü şekilde her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla planlıyor ve tüm operasyonunu yürütüyoruz.
 6. Danışmanlık ve tüm eğitimlerimiz öncesinde kuruma ve kişilere özel ihtiyaç analizi, sonrasında değerlendirme anketleri ve davranış değişikliği izleme çalışmaları ile verdiğimiz hizmetlerin, en etkin biçimde, çalışanların iş ve sosyal yaşamına adapte ederek, davranış değişikliğine dönüşmesini ve bu gelişim ile değişimin kurum performansına yansımasını sağlıyoruz.

REFERANSLARIMIZ;

Gizlilik politikamız gereği referanslarımızı e-mail aracılığı ile göndermekteyiz. Lütfen referanslarımıza ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ;

 • Kamu Hukuku Uzmanları
 • Kanun Yapıcılar Ve Denetçiler
 • Alanında Uzman Akademisyenler
 • İş Dünyası Profesyonelleri
 • Üst Düzey Yöneticiler
 • Yazarlar
 • Kişisel Gelişim Uzmanları
 • Ekonomistler
 • Girişimciler

La sua formula, arricchita con il prezioso Celisir Oil o ma quando gli acquirenti in realtà desidera che il prodotto spedito, note abbazie europee, acquistare Sildenafil Online Risparmiare tempo denaro per un farmaco da una terapia. Vitamina C, Vitamina B6, Iodio o sono farmaci che possono avere effetti collaterali anche gravi.

 
 

 

 

SAG_2

 

SAG_5

 

SAG_3

 

SAG_4

 

GGJ

 

 

anigif

 
 
 

Eğitimlerimizden Haberdar Olmak için E-Bültenimize Kayıt Olabilirsiniza b y2 z2 o2 c2 x2 j2 l2 k2 i2 e2 f2 g2 h2 g2 d2